Градите на тацна, чипката пука: Александра објави секси селфи од својот кревет!

Пејачката Александра Пријовиќ која моментално е на одмор во Мајами, објави неколку секси фотографии на својот Инстаграм профил, а најголемо внимание предизвика нејзиното селфи од креветот.

Александра прво објави фотографија во кратки панталончиња…

https://www.instagram.com/p/BRqPyZnjbc2/?taken-by=aleksandraprijovic

А потоа, покажа како изгледа кога ќе се разбуди, во бела чипкана ноќница.